ТОП-5 ПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

22 Липня

1. Чи отримає моя дитина документи про здобуття загальної освіти?

Так, після закінчення навчання ви отримаєте Свідоцтво про здобуття базової та повної загальної середньої освіти

 

2. Чим дистанційне  навчання  відрізняється від сімейного навчання та екстернату?

Дистанційна форма здобуття освіти — це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Сімейна (домашня) форма здобуття освіти — це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти.

Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) — це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.

Простими словами, під час дистанційної освіти вчитель постійно комунікує з учнями, проводить онлайн уроки, взаємодіє з учнем у асинхронному режимі.

 

3. Чи можна учню записувати онлайн урок із вчителькою? Чи можна просити у вчительки записувати онлайн уроки й надавати до них доступ батькам?

Дистанційне навчання передбачає, що вчитель може записати онлайн урок та надавати його учням для опрацювання. Якщо учень бажає записати онлайн урок, він має попередити про це вчителя.

 

4. Як отримати інформацію про успішність учня під час дистанційного навчання?

Батьки мають доступ до розділу “Статистика” на платформі MAPS – це сучасний електронний щоденник.

5. На яких платформах (сервісах) організоване дистанційне навчання?

Ми розробили спеціальну систему навчання, де кожна дитина обирає те, наскільки глибоко хоче вивчити кожен предмет. Дитина отримує персональний навчальний маршрут, який допоможе розвивати сильні сторони та не витрачати час на дисципліни, які не подобаються.

Підписатись на новини

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше
надіслати sms
Корисно!
Завантажте безкоштовний чек-лист "5 кроків до успішного дистанційного навчання"