Дистанційна школа Unicorn School разом з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України розробляють новий освітній проєкт для українських школярів!

15 Червня

15 липня дистанційна школа Unicorn School та Асоціація інноваційної та цифрової освіти підписали меморандум про співпрацю з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

 

Раніше ми разом реалізували спільний проєкт проєкт «100 причин пишатися, що я – українець», до участі в якому долучилися десятки тисяч українських школярів! 

 

Як зазначив директор ІМЗО Євген Баженков, співпраця між державними установами, інноваційним бізнесом та громадськістю щодо розвитку сучасних практичних навичок українських школярів є дуже важливою, адже ми маємо готувати нашу молодь до відновлення української економіки в післявоєнний період!

«Для нас дуже важлива підтримка інноваційних проєктів з боку держави, адже це допомагає залучити велику кількість дітей, яким це може бути корисно, а також спрямувати зусилля саме в ті напрямки, які мають найбільший суспільний пріоритет» - сказав директор Unicorn School Володимир Страшко.

 

Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав підкреслила, що за ініціативою Асоціації було реалізовано більше сотні національних освітніх проєктів, тож фахівці Асоціації завжди готові долучитися в ролі експертів до будь-яких інновацій, спрямованих на розвиток громадян. 

Підписатись на новини

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше
надіслати sms
Корисно!
Завантажте безкоштовний чек-лист "5 кроків до успішного дистанційного навчання"