ОСІННІЙ ІТ-ТАБІР В КАРПАТАХ

5 Жовтня

Осінні канікули вже зовсім скоро, і в вас постає питання як дитині провести їх весело та з користю? Ми знаємо як - запрошуємо до Осіннього Табору в Карпатах 

Це насичені 7 днів пригод, нових знань та ІТ.
Вік: 12-16 років. Ділимо за віком, буде 3 групи.

 

Зміна:

24.010-30.10 (7 днів, 6 ночей)

 

Ціна:

для всіх: 20 500 Труднощі грн

для учнів нашої школи: 19 500 грн

 

Що входить у вартість:

- проживання в комфортних номерах (4 людини)

- 4 разове харчування (3 звичайних прийому їжі і 2 перекусу)

- заняття з ІТ та бізнесу

- розваги і фан :)

- підйом на гору (підйомники), відвідування Буковелі

- польоти на дронах

- вожаті і куратори, які будуть з дітьми

- багато щастя для батьків

- трансфер Яремче - Табір - Яремче

 

ТРАНСПОРТ

Дітей потрібно доставити в Яремче, далі ми їх забираємо (входить у вартість). З Києва буде теж трансфер (за додаткову плату)

 

ХАРЧУВАННЯ

На сніданок діти зможуть вибрати собі зі шведського столу різноманітні страви, фрукти та овочі. На обід і вечерю їм подаватимуть перші та другі страви з м’ясом, овочами. Харчування у ресторані —тричі на день. Також о 21:00 є додатковий перекус: солодощі, фрукти, соки, фреші, печиво. А у кафе біля басейну діти зможуть поласувати морозивом та свіжими соками. Також ми враховуємо індивідуальні побажання батьків:алергії на певні харчі, вегетаріанське та безлактозне меню. У ресторані готелю складене меню, спеціально для дітей шкільного віку.

 

ПРОЖИВАННЯ

Діти живуть у різних корпусах: хлопці та дівчата, відповідно до віку. У кожному корпусі — 2, 3, 4-місні готельні номери зі зручностями. У кімнатах — односпальні та двоспальні ліжка, килимове покриття, телевізор, дерев’яні меблі, душ, туалет, фен та змінні рушники.

 

БЕЗПЕКА

Ми забезпечуємо комплексну безпеку Ваших дітей. Закрита територія з охороною та відеонаглядом, постійний нагляд за дітьми, контроль продуктів харчування та умов проживання, організація гігієни та охорони здоров'я. На території табору постійно перебуває лікар-педіатр.

Підписатись на новини

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше
надіслати sms
Корисно!
Завантажте безкоштовний чек-лист "5 кроків до успішного дистанційного навчання"