7 МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ З КОРИСТЮ

16 Серпня

Щоб не тільки гратися з телефоном, а ще й пізнавати світ.

Seek

Він розпізнає тварин, птахів і рослини за фотографіями. Завантажуєте фото невідомої рослини, штучний інтелект аналізує зображення і шукає схожість з уже наявними. Також у додатку можете побачити списки комах, рослин і тварин, які найчастіше реєструються в районі ваших частих прогулянок з дитиною.

Memory

Це логічна гра і тренажер для пам’яті одночасно. Дітям потрібно перегортати картки і шукати їм пару. Гра тренує зорову пам’ять, розвиває концентрацію уваги та моторику рук.

Jurassic Life

Діти можуть грати і вивчати динозаврів, їхні види, розміри та звички. До кожного динозавра є реалістична ілюстрація. Діти, як справжні дослідники, копають і вишукують усі приховані під землею кістки, щоб відтворити скелет.

StudyGe

Підготуватися до мандрівки допоможе застосунок StudyGe. Тут діти швидко вивчать розташування різних країни, їхні столиці та прапори, а потім дивуватимуть вас своєю обізнаністю.

Snapchat

Snapchat дозволяє фотографуватися з різними фільтрами, лінзами, бітмоджі та іншими цікавими ефектами. Можна створити власні фільтри або використовувати вже наявні. У застосунку можна переписуватися з друзями та влаштовувати відеочати.

Jelly Band

Цей додаток створили, щоб розвивати в дітей музичний слух, почуття ритму, слухову пам’ять та уяву. У грі є 18 героїв, кожен з яких грає на своєму музичному інструменті.

Шалений експеримент вченого лабораторії

Це класна експериментальна гра з науковою лабораторією. Тут діти вчаться виконувати різні креативні трюки. Тільки уявіть: дитина зробить справжній вулкан удома або електрику за допомогою лимона чи навіть мініелектромобіль.

Підписатись на новини

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше
Презентація
Запрошуємо на онлайн-презентацію Unicorn School. Тисніть, щоб дізнатись деталі та зареєструватись!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація